דף הבית >> ארגון >> דיאלוג עם מחזיקי עניין

בעינינו, ליבה של האחריות התאגידית, הוא הדיאלוג אותו מקיים הארגון עם מחזיקי העניין שלו. למודוס ניסיון ייחודי רב שנים בהובלת תהליכי דיאלוג מתמשכים עם קבוצות מחזיקי עניין בחברות עסקיות. אנו מאמינים כי עתידה של האחריות התאגידית מצוי במידה ובאופן בו ינהל התאגיד דיאלוג עם מחזיקי העניין שלו. טבעה האמיתי של המילה אחריות הוא טבע משותף. בניגוד לאשמה - אחריות לוקחים ולא מטילים. ברוב המצבים האנושיים חולקים הצדדים השונים את האחריות במידות שונות. על כן ליכולתו של הארגון לנהל שיח רציף, ענייני ואפקטיבי עם מחזיקי העניין שלו קשר ישיר ליכולתו להיות ארגון בר קיימא, או במילים אחרות - להצליח ולצמוח גם בטווח הבינוני והארוך. 

פורום דיאלוג קהילה תעשייה עם קבוצת בזן במפרץ חיפה. פורום הדיאלוג הוא מיזם ייחודי של שיתוף פעולה אזרחי, באחד האזורים המאתגרים ביותר מבחינה סביבתית בישראל - מפרץ חיפה. הפורום מהווה הזדמנות חשובה וראשונה מסוגה, לקידום שיפור סביבתי במפרץ חיפה ולשינוי הממשק המאתגר שבין תעשייה לקהילה, זאת מתוך דיאלוג עם אחד המפעלים הגדולים והמובילים בו.
פורום דיאלוג קהילה תעשייה עם כרמל אולפינים. כרמל אוליפנים הוא יצרן חומרי הגלם לכלל תהעשיית הפלסטיק בישראל. באמצע 2009 החל המפעל במסע מרתק כשלקח על עצמו להיות המפעל הפטרוכימי הראשון בישראל אשר מקים פורום דיאלוג קבוע ומשמעותי עם הקבוצה המשמעותית ביותר של מחזיקי העניין שלו - הקהילה. על המסע המרתק
פורום דיאלוג קהילה ותעשייה למען הסביבה במועצה מקומית תעשייתית מגדל תפן התנהל בשנים 2007-2009 בהנחיית אמיתי הר לב. בפורום השתתפו נציגי שישה מפעלים מרכזיים ונציגי ארגונים וקהילות שכנות. הפורום היה חוויה מקצועית מרתקת ומלמדת שיצרה תובנות רבות על ממשק ייחודי זה.
     
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page

Modus - הנחיית תהליכים שיתופיים
טלפון: 04-8122080, פקס: 153-4-9112633
דואל: 
office@modus.org.il 
מודוס בפייסבוק
 


לייבסיטי - בניית אתרים